Çözüm Akademi Balgat 2020 Bursluluk Sınav Sonuçları Ne Zaman, Nerede Açıklanacak?

          4-5 Ocak Çözüm Akademi Okulları bursluluk sınavını geride bıraktık. Yoğun bir tempo ve rekor katılımla sınavımız başarıyla gerçekleştirildi. Peki sınav günü Balgat Çözüm Akademi olarak neler yaptık, bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, çözüm akademi okulları bursluluk sonuçları ne zaman belli olacak ve çözüm akademi okulları bursluluk sonuçları nereden bakılıyor birlikte ayrıntılı bir şekilde bakalım.

          Çözüm Akademi Okulları bursluluk sınavı Çözüm Akademi Balgat Şubesinde 400 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşti. Öğrencilerimiz sınavda ter dökerken velilerimiz sınav süresi boyunca eğitim danışmanlarımızla ve psikolojik danışman ve rehber öğretmenimiz ile görüştü okul ve öğrencilerimiz hakkında detaylı bilgi edindi, bunun yanı sıra rehber öğretmenimiz Ceyda Yücesoy velilerimize "Okul Başarısında Ailenin Rolü ve Görevleri" başlıklı bir seminer düzenledi. Seminere yoğun ilgi gösteren velilerimiz öğretmenimize çocukları hakkında sorular sorarak merak ettikleri konular hakkında bilgi edindiler. 

                         Çözüm Akademi Bursluluk Sınav Sonuçları Sorgulama

            Balgat Çözüm Akademi olarak bir bursluluk sınavı daha atlattık. Dileğimiz temennimiz tüm öğrencilerimizin bu sınavdan başarılı sonuçlar elde etmesi. Bizler okulumuzda elbette her öğrencimizi ağırlamaktan gurur duyduk fakat her sınavda olduğu gibi bu sınavda da elenen öğrencilerimiz olacaktır. Sınavda başarılı olan veya olamayan tüm öğrencilerimize eğitim hayatında başarılar diliyoruz. Gelelim Balgat Çözüm Akademi Bursluluk Sınavı Sonuçlarına. Balgat Çözüm Akademi Bursluluk Sınav Sonuçları 2020 için sitemizden bursluluk sınav sonucu sorgulama linkini paylaşacağız. 12.01.2020 tarihinde sayfamızda paylaşacağımız Balgat Çözüm Akademi bursluluk sınav sonuçları sorgulama sistemi aktif ve sonuçlara kolay ulaşabileceğiniz bir sayfa olacak.

                     Çözüm Akademi Okulları Fiyatları

             Sevgili veliler ve öğrenciler Çözüm Akademi Balgat Şubesi olarak sizlere okulumuza kayıt olma, okulumuzun erken kayıt indirimlerinden yararlanma ve okulumuzda burslu bir şekilde okuma gibi pek çok konuda yardımcı olmak istiyoruz. Eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin eğitimine en iyi şekilde katkı sağlamak için çözüm bursluluk sınav sonuçlarını analiz etmek için sizleri okulumuzda bekliyor olacak. Bilgi, bilim ve eğitim hepimizin yolunu aydınlatmaya 2020'de de devam edecek. Balgat Çözüm Akademinin eğitim materyallerinizi görmek hem de bursluluk sınav sonuçlarını değerlendirmek için sizleri her zaman bekliyor olacağız. 


1821   09 Ocak 2020