OKULDA EĞİTİM

OKULDA EĞİTİM

ANKARA'NIN EN İYİ LİSELERİ ARASINDA BALGAT ÇÖZÜM AKADEMİ
           İLE SINAVA HAZIRLANMAK

             Çözüm Akademi Okulları Üniversite sınavına girişte sizin için bir mihenk taşı olabilecek nitelikte kurumsal bir eğitim kuruluşudur.20 yılı aşkın bir süredir eğitimin içerisinde olan, eğitime gönül vermiş hocalarımız, müdürlerimiz, yönetici kadromuz hem sınav sistemini hemde eğitimin önemini çözmüş öğrencilerimizin ihtiyaçlarını neye gereksinim duyduklarını bu tecrübeyle çok iyi kavramış eğitim gönüllüleridir.

             İyi bir üniversite, gelecek için önemli kapıların açılmasına imkan tanıyan bir basamaktır. Bu önemli basamağı geçmek kolay olmayacaktır fakat planlı, düzenli ve azimle gayret edildiğinde elde edilemeyecek başarı yoktur. Planlı düzenli hareket etmek ise ancak size bir istikamet kazandıran eğitimciler sayesinde gerçekleşir. Balgat çözüm akademi lisesi işte size bu ortamı sağlayacak tüm ekipmanlara ve kadroya sahiptir. Eğer iyi bir kariyer hedefiniz varsa üniversite sınavına yönelik çalışmak ve aynı zamanda okulda kendinizi mutlu hissetmek istiyorsanız Balgat'ta en iyi liseler ve Balgat'ta en iyi özel liseler kategorisinde Balgat çözüm akademi anadolu lisesine uğramadan karar vermeyin. Ankara özel lise bursluluk sınavlarında sizlere yeni bir bakış açısı sunacak olan Çözüm Akademi aynı zamanda liselere giriş sınavı ve lise tercihleri hakkında sizlere bilgilendirme yapacak rehberlik kadrosuyla sorularınızı çözüme kavuşturacak. İsmiyle müsemma Balgat Çözüm Akademide çözüm arayan tüm sorularınızın cevabını okulumuzda bulabilirsiniz. Liselere girişte önemli bir adım olan LYS sınavlarına hazırlık amaçlı Ankara özel lise bursluluk sınav tarihlerini kaçırmayın. Özel Balgat Çözüm Akademi Anadolu Lisesi eğitim binamızda burslu okuma şansına kapı aralayın.

             Çözüm Akademi Okulları gelecek için yeni yollar keşfetmenizde sizlere yol arkadaşı olacak ve bu süreçte sırtınızdaki yükü hafifletecektir. Siz değerli öğrencilerimize bu uzun ve kutlu yolda yardım edebilmek, önünüzdeki engelleri aşmanızda destekçiniz olmak bizler için de unutulmaz ve kıymetli bir süreçtir. Çözüm Akademi Balgat yorumları ve Çözüm Akademi Balgat lisesi hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilir bizlerle dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

Ontario Secondary School Diploması

Çözüm Akademi Okulları olarak öğrencilerimize, dünyanın en iyi 5 uluslararası lise programından biri olan Ontario Secondary School Diploması'na sahip olma olanağı sunuyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde geçerli bu diploma sayesinde öğrencilerimiz, yurt dışında saygın bir üniversitede okuma imkanı ile kaliteli dil eğitimi imkanına sahip olacak.

Okul Okuldan Üstündür.

Balgat Çözüm Akademi Anadolu Lisesi olarak, tüm lise öğrencilerine bir ÇÖZÜM önerimiz VAR. 1- Üniversiteye Hazırlık 9. Sınıfta Başlar. 2- Üniversiteye Hazırlıkta 11.Sınıfta TYT ve AYT bitiriyoruz.

VIDEOLAR


Türkiye 319'uncusu Ferhat Kutlucan dan öğrencilere çok önemli tavsiyeler.

BALGAT ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARINDA GELECEK VAR

Beden Eğitim Dersi Etkinliği

ÇÖZÜM AKADEMİ ANADOLU LİSESİ

İletişim Bilgileri

  • Adres: Oğuzlar Mahallesi Av. Özdemir Özok sokak No: 4 Balgat - Çankaya / ANKARA. YAPI KREDİ BALGAT ŞUBESİ - 474 HESAP NO: 52264705 İBAN NO: TR68 0006 7010 0000 0052 2647 05 HESAP ADI: BALGAT ÇÖZÜM AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI TİC.LTD.ŞTİ.

  • Tel: +90 (312) 284 28 39

  • Faks: +90 (312) 284 28 39

  • Email: bilgi@cozumakademi.com.tr

Video

https://www.youtube.com/watch?v=m3WeJj8QX5g
Beden Eğitim Dersi Etkinliği