Hakkımızda

                                                                                           
                                                                                                          AKADEMİK HEDEFLİ , SINAV ODAKLI EĞİTİM
                                      
              Kurum olarak üniversiteye hazırlık konusunda edinmiş olduğumuz 27 yıllık Akademi birikimimizi, bilgimizi ve tecrübelerimizi öğrencilerimizin  kendi kişilik özelliklerine en uygun mesleğe ve üniversiteye ulaştırmak  için kullanıyoruz. Balgat Çözüm Akademi Okulları; çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için vardır. Balgat Çözüm Akademi Okulları, 27 yıllık Eğitim tecrübesi ile mesleki rehberlik, eğitsel rehberlik, yönlendirme ve psikolojik danışmanlık modülleriyle öğrencilerimizin tüm sorunlarına akılcı ve bilimsel çözümler sunar. Her öğrencisine atadığı Eğitim Koçları ile öğrencisinin gelişimimi yakından takip eder.                                                                               
              Sayın velimiz, sevgili öğrencimiz; Bütün öğrencilerin iyi bir lisede okumak istemesinin tek amacı iyi bir üniversite kazanmaktır. Her veli de öğrencisinin iyi bir üniversiteye gitmesini ister ve bunun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Veliler, iyi bir gelecek sunacak olan üniversiteyi öğrencisine kazandırmak için kurslara, eğitim koçlarına, eğitim danışmanlık şirketlerine yönelir, hatta özel dersler de aldırır. Bütün amaç öğrencisine iyi bir gelecek kazandırmaktır.

                     Hedeflerimiz
                      
           •    Üniversite Sınavında En Yüksek Başarıyı Yakalamak
           •    Öğrencilerimizi Doğru Yönlendirerek Mutlu Olacakları 
           •    Meslekleri Seçmelerini Sağlamak
           •    Eğitimde Fırsat Eşitliğine Katkıda Bulunmak
           •    Ahlaklı Bireyler Yetiştirmek.

              İşte tüm bu hedefler doğrultusunda, öğrencisini sınavlara hazırlayan özel ve özgün Balgat Çözüm Akademi Okulları var. Üstelik kurs ve özel ders için artık ücret ödemeyeceksiniz. Özel okul fiyatlarına kıyasla son derece uygun bir ücretle hem de 19 kişilik özel sınıflarda butik eğitim alacaksınız. Okulumuzda tam gün eğitim verilmektedir.Özel Balgat Çözüm Akademi Okulları, Özel Balgat Akademi Dershanesinin 27 yıllık deneyimi, başarısı ve vizyonu ile dönüşüm yapılarak kurulmuştur. Başarının sevincini paylaşmak üzere sizleri de aramıza bekliyoruz.

                                  

                                                                                                                                                                           Ramazan Acar
                                                                                                                                                                                Kurucu